• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Grabocka i jep borxh fustanin Alketes

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas kritikave të “Bluetooth” për veshjen e Alketa Vejsiut duket se diçka ka ndryshuar. Ky ndryshim më shumë se kurrë u vu re një javë më parë, ku Alketa u shfaq me një fustan të zi elegant, kombinuar bukur me vathë të gjatë.


I vetmi problem ndoshta, ishte gjatësia e fustanit. Alketës i dilnin këmbët me shumë seç duhej në pah, për shkak se fustani “i gjatë” i arrinte deri mbi kyçin e këmbës.

Gjithsesi, do të donim ta përgëzonim, se ishte më bukur se herët e kaluara.

Por, një meritë për këtë zgjedhje, këtë herë i shkon regjisores së spektaklit, e cila ka atributet se i ka huajtur fustanin e vet Alketës për të prezantuar spektaklin e radhës. Po, po! Nuk do donim ta besonim, por ja që është kështu.

Ai është fustani i Grabockës, të cilin regjisorja e njohur e ka veshur 2 vjet e gjysmë më parë, në dasmën e vajzës së saj në Jerusalem.

Fotot e dasmës u publikuan në atë kohë në një revistë të përmuajshme, gjë që e memorizoi mirë tek njerëzit imazhin dhe veshjen e Grabockës.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top