• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gresa Behluli rikthehet ‘më ndryshe’

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Gresa sapo ka nisur punën në projektin e saj më të ri, këngën dhe videoklipin që pritet t’i hedhë shumë shpejt në treg.


Kënga e re e Gresës titullohet “Të kërkoj”, tekstin e së cilës e ka përgatitur Sami Aliu nga Shkupi, ndërsa kompozimin dhe orkestrimin e ka bërë Don Arbas.

“’Të kërkoj’ është një këngë më e veçantë nga të tjerat ngase është një këngë më ritmike, është e stilit progresiv-house, dhe adhuruesit do ta shohin një Gresë tjetër, një Gresë më ndryshe”, është shprehur këngëtarja për “Kosova Sot”.

Videoklipin e këngës kësaj here këngëtarja do ta realizojë në Shkup, në bashkëpunim me “Aleksandrin” dhe me “Supersonic Production” nga Shqipëria.

Krahas muzikës Gresa po ashtu është e angazhuar edhe me provimet master në Fakultetin e Drejtësisë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top