• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Greta Koçi: Motrën nuk dua ta shohë konkurrente

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Greta Koçi me një agjendë të ngjeshur klipesh, këngësh e koncertesh. Por nga ana tjetër, rrugën e saj duket se po ndjek edhe motra e saj Eni, e cila sapo ka prezantuar këngën “Vij tek ti”.


Eni ka bërë dy klipe dhe së shpejti do të sjellë një album të kompozuar nga Greta, motra e saj.

Ndoshta edhe ajo do të ndjekë rrugën e së motrës, Gretës… Por, mos do të thotë kjo se do të nisë një konkurrencë mes të dyjave…? “Asnjëherë Enin nuk do e shoh si konkurrente. Është motra ime apo jo?!

Gjithmonë do të dua që ajo të arrij gjithçka timen e të kaloj gjithçka timen” shprehet Greta.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top