• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gruaja 150 kg paguhet per te ngrene

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nje 30-vjecare angleze ka gjetur profesioni perfekt, qe e kenaq nga te gjitha kendveshtrimet.


Sassy Thomas, e cila peshon 152 kilogram, mund te konsiderohet nje “ngrenese” e vertete. Jo burrash, por thjesht ushqimi… Madje ka vendosur edhe te perfitoje nga kjo cilesi e saj: ia ka dale mbane qe meshkujt ta paguajne, vetem per ta shikuar duke ngrene.

Per kete arsye, sic tregohet ne shtypin britanik, edhe pas konsumimit numer 12 te embelsires me cokollate, Sassy nuk arrin vertet te ndihet ne faj.

Eshte puna perfekte per mua – ka deklaruar ajo -. Arrij te ha njeheresh me kenaqesi tre pica te medha, nje darke kineze per kater veta dhe nje torte me cokollate.

Jam krenare per ate qe bej”. Sassy, e cila nuk ka turp per trupin e saj dhe ben pjese ne nje klub qe quhet “Big Beautiful Woman”, arrin te perfitoje deri ne 2000 sterlina ne muaj. Si? Shet video dhe foto te vetes, kur eshte duke konsumuar nje mal me ushqime.

Bleresit jane sidomos burra, te cileve u pelqejne grate e shendosha. “Ne fillim nuk arrija ta besoja, por ja qe ka shume burra, te cilet cmenden per femrat e shendetshme – ka thene vete Sassy -. Para atyre ndihem nje dive”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Gruaja 150 kg paguhet per te ngrene

Cjane ata te cmendur qe kenaqen vetem e vetem se shikojne dike duke ngrene, pfffffff
 
Top