• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gruaja e gjen veten me 4 gjokse, denoncon kirurgun

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
47-vjeçarja nga Nju Jorku, nënë e dy fëmijëve, ka denoncuar kirurgun, duke kërkuar 5 milionë dollarë dëmshpërblim. Amerikania Maria Alaimo kishte vendosur qe si shume gra, t’i nënshtrohej një ndërhyrjeje kirurgjie plastike, që të arrinte objektivin e saj të një mase numër 4. Megjithatë diçka shkoi keq dhe Maria doli nga salla e operacionit me katër gjokse. Por jo vetëm kaq, sepse Maria u divorcua edhe nga i shoqi Dominik, pas përvojës së saj me silikonin, që e ka shpërfytyruar aq shumë sa për të mos i lejuar të zhvishej para syve të bashkëshortit. Në një situatë të tillë, 47-vjeçarja që është nënë e dy fëmijëve, ka denoncuar kirurgun, duke kërkuar 5 milionë dollarë dëmshpërblim. Mjeku, megjithatë, mohon çdo përgjegjësi dhe pohon se gruaja ishte e informuar për rreziqet.
 
Top