• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gruaja e oficerit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ishte njehere nje oficer dhe donte te zbulonte se a e tradhetonte gruaja apo jo kur ai ishte ne sherbim.Nje dite ai i thote nje ushtari qe ti vinte ne shtepi dhe poshte krevatit te tij te varte nje shkop dhe poshte shkopit nje pjate me qumesht qe ne qofte bente seks gruaja do tundej krevati dhe shkopi do te prekte pjaten e qumshtit dhe do te behej i bardhe.shkon ushtari dhe te nesermen i thot oficeri ik shikoe se a me ka tradhetuar gruaja?vete ushtari dhe shikon poshte krevatit dhe kthehet.i thote oficeri he mo a me ka tradhetuar?i tha ushtari mir qe ishte lyer shkopi me qumesht po qumshti ishte bere kos nga te rahurat e shumta!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top