• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gruaja gërhet, burri ikën prej saj

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Jenny Chapman 60-vjeçare nga Cambs gërhet se zë prej 111.6 decibelash që është më nivel më i lartë sesa zëri i aeroplanit.Gruja është diagnostifikuar si personi i cili gërhet më së zëshmi në Britani të Madhe.
Gërhitja e saj ia kalon edhe zërit të aeroplanit. Është më e zëshme se lavatriçja e traktori…Për fat të keq të burrit të saj Colin, Jenny është më e zëshme se lavatriçja e traktori.
Ajo është gjyshja e katër nipave ka qenë më e zëshme se katër gërhitës kronik në kampin dyditor.
E kam ditur që jam e zëshme, por nuk e kam ditur që jam aq shumë”, ka thënë Jenny dhe ka shtuar se e ka ndier veten keq.
Ekspertët kanë thënë se kurrë më parë nuk kishin dëgjuar gërhitje më të zëshme.
Jenny i ka provuar të gjitha metodat, ka pirë tableta, ka përdorë kapëse për hundë dhe ka vizituar mjekun shumë herë. Ka menduar edhe për operacion. Tani i kanë rekomanduar të mos pi alkool, të ha shëndetshëm dhe të ushtrojë.
Nuk do të heq dorë nga alkooli. Po kërkojnë tepër nga unë”, ka shtuar ajo.
Bashkëshorti i shkretë nuk është mësuar me gërhitjen e saj as pas 20 vjet martese. Ai thotë se kiameti i vërtetë ia nis rreth orës dy, tre të mëngjesit.
Nganjëherë iku në dhomë tjetër. I mbylli të gjitha dyert dhe e fus kokën nën jastëk”, ka thënë ai.
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Gruaja gërhet, burri ikën prej saj

hahahhahahahahhahaha i shkreti
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Gruaja gërhet, burri ikën prej saj

ahhaahhahahah sa kam qesh kshu e dun keta t'ken nje grua te tille e ti bej aheng ter naten lol apo sqeka qeflije preferoka nga ora 2.. 3e mjesit :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Gruaja gërhet, burri ikën prej saj

mundet te behet operacion !! lool te vij ne turqi hahhahaa
 
Top