• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gruja ime eshte engjell

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
I thot njeri shokut, gruaja ime eshte engjell!
Tjetri i thot: lumi ti e, se i imja eshte ala gjall.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Gruja ime eshte engjell

I thot njeri shokut, gruaja ime eshte engjell!
Tjetri i thot: lumi ti e, se i imja eshte ala gjall.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
HAHAHAHA e paska hanger foren ky
 
Top