• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Guns N'Roses, anulimi i turneut nga një hakers

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer


Grupi i njohur i muzikës rock, Guns N'Roses ka një CV të pasur përsa i përket turneve të anuluar por këtë herë banda amerikane nuk ka asnje gisht.

Lajmin e anulimit të turneut e ka dhënë një hakers interneti që ka mundur të modifikojë profilin e grupit në Twitter. Pak më vonë erdhi edhe përgenjeshtrimi. “Asnjë datë nuk është anuluar”, shkruajnë pjesëtarët e bandës.

Guns N'Roses që ka shitur më shumë se 150 milionë disqe në mbarë botën së fundi ka hedhur në treg edhe albumin "Chinese democracy". Axl Rose është i vetmi anëtar që i ka rezistuar kohës pasi të gjithë pjesëtarët e tjerë përfshirë edhe Slash, janë larguar.
 
Top