• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Guy Ritchie regjisor i filmit të ri për legjendarin Arthur

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Guy Ritchie ka nënshkruar për të bërë regjinë e një filmi të ri mbi mbretin legjendar Arthur.


Tregimi mbi monarkun britanik është realizuar në filma të ndryshëm, ndërsa filmi i vitit 2004, me aktorë Keira Knightley dhe Clive Owen pati sukses të madh.

Sipas Variety.com, tani legjenda do t’i kthehet sërish në kinemasë, në një film të ri me produksion të Warner Bros., të bazuar në veprën e Thomas Mallory, “Le Morte d’Arthur” dhe me regji të Guy Ritchie.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top