• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gwen Stefani nuk di të gatuaj

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Gwen Stefani ka pranuar se ajo nuk di të gatuajë, “Unë nuk di të gatuaj. Unë mund të bëj tost në tostier.


Unë mund të fshij dhe të rregulloj tavolinën. Jo, Gavin është kuzhinieri.

Madje unë nuk jam as opsion, ai është aq i apasionuar pas kësaj. Ai gatuan çdo ditë”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top