• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gwyneth Paltrow nuk largohet nga Londra

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Paltrow ka hedhur poshtë spekulimet se ajo dhe familja e saj do të zhvendosen në New York, duke thënë se ajo do të qëndrojë në Londër.


Ylli i lindur në Kaliforni u zhvendos në kryeqytetin britanik kur u martua me frontmenin e grupit “Coldplay”, Chris Martin, në vitin 2003, dhe çifti ka dy vajza, Apple 5- vjeçare dhe Moses 3- vjeçare.

Është spekuluar për një zhvendosje të Paltrow në vendlindjen e saj për të shmangur në njëfarë mënyre ndarjet e shpeshta nga familja për shkak të xhirimeve filmike. Sidoqoftë, ajo është kategorike për qëndrimin në Londër.

“Unë nuk do të zhvendosem në New York. Ne të gjithë jemi të lumtur në Londër. Është vend i mrekullueshëm për të jetuar dhe punuar, e natyrisht edhe për të rritur një familje”, ka potencuar PaltrowForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top