• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa

Hajnat në qytetin Razgrad të Bullgarisë nga një dyqan për ushqim të shpejtë gjatë festës së Vitit të Ri kanë vjedhur 1.580 qebapë dhe qofte dhe i kanë siguruar vetes kënaqësi për këtë festë.
Policia ka njoftuar se pronari 52 vjeçar e kishte mbyllur dyqanin e tij më 31 dhjetor, e kur e ka hapur sot ka marrë vesh se ishte plaçkitur.

Hajnat e pangopshëm nuk janë kënaqur vetëm me mishin e skarës, por me vete kanë marrë edhe 60 shishe birra dhe 24 kanaqe Coca Cola e Fanta, thuhet në njoftimin e policisë vendore.

Nga dyqani janë marrë edhe 33 levë (rreth 17 euro), e dëmi i shkaktuar vlerësohet rreth 500 euro.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

...."Buka " s`ka Turp .....

:p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

Ca jane keto lajme keshtu qe te bejne te shkoje goja leng
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

Heu...kush don feste kshu cdo ditë ?! :p
S`ka mbaroi...ca u bo ktu ?!
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

po me vjen gjynaf per kete pronarin...!! kushedi sa qebap i duhet me shitur qe te fitoj leket perseri.. :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

-mendon-1 qebap x 7 kamiona (sorry) monedha = ?????-boh-nuk e "ndihmoj dot"
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

Ec atyyyyyyyy...... qebap !

hahahahahahahaha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

Meri shko merr boxh ca qebap :p sdo beje keq :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

Sea po kshu si thua ti...ai qebapaxhiu* ska per t`i bere kurre paret...
e cfare keqardhje paske ti kshu ?? Ja dashke te miren :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

Cfare jane qebapet ????:confused:
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

Sea po kshu si thua ti...ai qebapaxhiu* ska per t`i bere kurre paret...
e cfare keqardhje paske ti kshu ?? Ja dashke te miren :p
duke marre parasysh postimet tuaja :D thashe po i bejme dhe nje te mire meqe buka ska turp :p apo jo ? eshte dhe orar dreke haha
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

s`ka gje....rendesi ka qe i gjeti me ne fund 1.580
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Hajnat në Bullgari vjedhin 1.580 qebapë

Sa lire qeka qebabi ne Bullgari re?!

Pastaj Bullgaria qeka rrehat se n'Tirone hy n'gjak per i qofte!

:D
 
Top