• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hajni thërret policinë, mbeti i ngujuar në vendin e krimit

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaNjë hajn i dehur nga SHBA-të u detyrua ta thërras policinë për ndihmë pasi ishte ngujuar në shtëpinë në të cilën ishte futur për ta plaçkitur. Për të qenë gjërat edhe më argëtuese, John Finch (44 vjeç) e kishte plaçkitur të njëjtën shtëpi edhe vitin e kaluar, kështu që i zoti i shtëpisë e kishte ndërruar bravën dhe ishte e pamundur të hapet dera nga brenda pa çelësin e duhur.
Finch për herë të dytë kishte provuar të futej në shtëpi nëpërmjet dritares. Qëndroi në shtëpi për disa ditë pasi pronarët ishin në pushime. Piu tri shishe xhin, dy shishe ‘whiskey’ dhe ishte shumë i dehur për të dalë nga dritarja.

Kështu u detyrua të kërkojë ndihmë nga policia e cila e arrestoi në vend. Prej të mërkurës gjendet në paraburgim.
 
Top