• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hall fiton luftën kundër kancerit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Michael Hall është “shëruar plotësisht” nga kanceri dhe i është kthyer punës, deklaroi gruaja e tij.


Aktori 39-vjeçar njoftoi në janar se kishte filluar trajtimin e limfomisë Hodgkin, një lloj kanceri që sulmon nyjet limfatike.Aktorja dhe gruaja e tij, Jennifer Carpenter tha se burri i saj ka qenë “tepër i guxitshëm” për të dalë në publik për sëmundjen e tij.

Më parë, gjatë këtij viti ai fitoi çmimin “Screen Actors Guild” dhe “Golden* Globe”, raporton SkyNews.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top