• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Halle Berry, përfundon historia e dashurisë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Lidhja e dashurisë mes aktores Halle Berry dhe modelit kanadez Gabriel Aubry mesa duket ka prekur fundin.

Cifti ka nisur prej disa javësh procedurat për ndarjen dhe kujdestarinë e vajzës së tyre 2 vjecare, Nahla. Sipas burimeve të afërta pranë ciftit, deri tani nuk është gjetur asnjë zgjidhje.

Mësohet se ka qënë modeli ai që i ka thënë “stop” lidhjes për shkak të moshës sepse ai është 34 vjec dhe ajo 43. Nga ana tjetër thuhet se ishte Berry ajo që mori vendimin, pasi ka frikë nga ideja se mashkulli që kishte në krah, synon t’i marrë një dorë të mirë parash.
 
Top