• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

hallo alle

Status
Temë e mbyllur.

kleines madchen

Anëtar i ri
Anëtar
May 1, 2010
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
wien.austri
pershendetje te gjithve eshte kenaqsi te jem mes jush dhe uroj te ia kaloj mire,fal SwEeT AnGeL jam ketu flm kaloni bukur :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,879
Pikët
113
Përgjigje e: hallo alle

kleines madchen,ktu nuk te pranojne po ske mush moshen :D

Mire se erdhe ,dhe te uroj te kalosh kendshem ktu midis nesh :)

Po sa e bukur qe ke dal ke foto mi :D kshtu je dhe ne realitet ;)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: hallo alle

Mirë se erdhe, kalofsh sa më bukur në forum.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,176
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: hallo alle

kleines madchen Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: hallo alle

Mire se erdhe dhe uroj tja kalosh sa me bukur ne forumin ton wiena ;)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: hallo alle

Mire se na erdhe "kleines medchen" kalofsh mire me ne.
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: hallo alle

Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne forum.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top