• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hana gjen princin e ëndrrave

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Hana Cakuli, përveç që është shprehur shumë e kënaqur me arritjet e saja në fushën muzikore, ajo ka zbuluar se tashmë ka gjetur edhe princin e ëndrrave të saj.


“Mendoj se e kam gjetur. Është i sjellshëm, i këndshëm, i dashur dhe e dua”, ka thënë këngëtarja gjatë një interviste për mediat shqiptare.

Hana ndërkohë është duke u përgatitur ta hedhë në treg edhe një këngë të re, për të cilën ka realizuar edhe me videoklip.

Fansat e saj mund ta dëgjojnë këngëtaren “live” në kryeqytet (Prishtinë), tek “Maroon Pub”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top