• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hana Shehu si Rihana

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Hana Shehu, bukuroshja e përfolur edhe për lidhjen e saj me Getin e Tingulit 3nt, ka bërë një stil të ri të flokëve. ‘Alla Rihana’ është modeli që ajo ka zgjedhur kohët e fundit. Ndërkohë statusi i saj në ‘facebook’ është ‘single’ dhe në faqen e saj ka pak fotografi të publikuara. Një ndër to është edhe kjo të cilën e ka bërë bashkë me një shoqe të saj, me model të njëjtë flokësh.
 
Top