• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Handler të bashkojë Swift dhe West në VMA

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Chelsea Handler, prezantuesja e sivjetme e MTV Video Music Awards, ka deklaruar se ajo do të bashkojë përsëri në skenë Taylor Swift dhe Kanye West.
Dihet se vitin e kaluar, West ia mori mikrofonin nga dora Swiftit, duke thënë se Beyonce ka videon më të mirë të të gjitha kohërave. Që nga ajo kohë, Swift dhe West nuk janë parë më së bashku dhe kjo është ajo që dëshiron të bëjë komikja Handler.

“Unë do të doja t’i bashkoja ata në skenë dhe këtë do e bëja për shkak se nuk i kam parë më së bashku që nga ajo kohë. Ata është dashur të jenë së bashku në SNL, por kjo nuk ndodhi. Unë nuk e di. Ne do të tentojmë të bëjmë diçka të mençur me ta, sepse kjo do të ishte vërtet argëtuese. Të gjithë e duan Taylor Swift dhe Kanyen e…Kanyes”, tha Handler
 
Top