• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hanks e Roberts kthehen se bashku

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Tre vjet pas luftes se Wilson, Tom Hanks e Julia Roberts do te kthehen te recitojne se bashku ne Larry Crowne.

Sipas “Variety”, behet fjale per nje komedi te shkruar dhe drejtuar nga vete Hanks.

Ky eshte filmi i pare i drejtuar nga Hanks pas “That Thing You Do!”, ne 1996-n.

Xhirimet do te fillojne ne prill ne Los Angeles.

Filmi i fundit i interpretuar nga Hanks ka qene “Engjej dhe djaj”, ndersa Julia Roberts ka pak kohe qe ka mbaruar regjistrimet e “Eat, Pray, Love”.
 
Top