• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hape Hape Krahun Se Erdha PiiiiiPpppiiiiipPpp

Status
Temë e mbyllur.

MeTeoR

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 29, 2010
Postime
2
Pikët
0
Pershendetje te gjithve si jeni ju mire ca bohet noj gje ketej nga fshati ?-shok-
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Hape Hape Krahun Se Erdha PiiiiiPpppiiiiipPpp

hahaha o shoku sa i bie buris apapap m.erdhe ne forum e kalofsh kendshem!!
 

MeTeoR

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 29, 2010
Postime
2
Pikët
0
Përgjigje e: Hape Hape Krahun Se Erdha PiiiiiPpppiiiiipPpp

Kam merak mos i bi njeriu se sme kapin mire frenat :p :p
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Hape Hape Krahun Se Erdha PiiiiiPpppiiiiipPpp

avash re se je kundravajtje... mire se vjen kalofsh bukur..-shok-
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: Hape Hape Krahun Se Erdha PiiiiiPpppiiiiipPpp

Pershendetje te gjithve si jeni ju mire ca bohet noj gje ketej nga fshati ?-shok-


mire qe desh me shtype, po kam friken dhe te meteoreve une tani se mos me vrasin :d:d:d:d mire se erdhe, kalofsh bukue -party--party-
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Hape Hape Krahun Se Erdha PiiiiiPpppiiiiipPpp

Ne se e ke bere patenten ne Shqiperi na thuaj te mos e nxjer veturen time nga garazhi hahahahah,Mire se na erdhe e kalofshe mire me ne.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,421
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Hape Hape Krahun Se Erdha PiiiiiPpppiiiiipPpp

Mire se erdhe Meteor kalofsh sa me mire ketu.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top