• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Harbimi i Ilir Avdylit në Las Vegas

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Të gjithë e mbajmë mend spektaklin shumë të suksesshëm në atë kohë “12 vallëzime pa
një të shtunë”, fitues prej të cilit dolën Hueyda Elsaied dhe partneri i saj Ilir Avdyli.

Që prej asaj kohe nuk u dëgjua shumë për balerinin pasi jetën e tij zgjodhi ta kalonte jo më në vendlindje, por në një tjetër kontinent, në Amerikë. Dhe ja tek e shohim balerinin shumë të talentuar në atë kohë Ilir Avdyli ne Las Vegas teksa jeta e natës është e preferuar për të.

Mes femrave të bukura dhe të dëfryerit gati cdo natë, duke bërë një jetë plot ritëm dhe adrenalinë. Për këdo që mund ta ketë harruar fituesin e ’12 vallëzime pa një të shtunë’, ja tek është në këtë imazh./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top