• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Harding fillon karrierën solo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sarah Harding* është duke u përgatitur të fillojë solo-karrierë, ndërkohë që po planifikon ta braktisë grupin e vajzave të muzikës pop.


Këngëtarja e hitit “Sexy! No No No” është marrë me aktrim gjatë kohës kur grupi i saj është duke pushuar, ndërsa tani ajo ka bërë të ditur se do të jetë anëtarja e tretë e grupit që do të fillojë solo-karrierë.

“Do ta filloj albumin tim tash, por nuk e di se çfarë teme muzikore të zgjedh. Dua të largohem nga zhanri pop. Do të më pëlqente të bëja diçka si Lady Gaga. Ajo vërtet po këndon dhe performon. Në grup të gjithë kemi të drejtë të flasim, por duhet të bëjmë kompromis. Tash unë mund të bëjë pikërisht çfarë dua”, ka shpjeguar Harding.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top