• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hasna këtë verë do pushoj në Shqipëri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Hasna Xhukici, bukuroshja shqiptare që përfaqësio vitin e kaluar Shqipërinë në “Mis Univers 2009” aktualisht po vazhdon karrierëne saj si modele në Kinë.


Suksesin e saj deri të tanishëm përvec familjes së saj e cila e ka përkrahur shumë, ajo ia ka kushtuar atij që për të është shndërruar në një baba të dytë, Fadil Berishës dhe ka e ndjekur në cdo hap të karrierës.

Ajo prej tri vitesh është larguar nga Shqipëria dhe nga familja e saj dhe këtë verë bukuroshja Xhukici ka vendosur t’i kalojë në vendin e saj dhe pranë familjes së saj.

Do të jetë një periudhe 2 javore e jo më shumë sepse asaj i duhet t’i rkthehet jetës sdhe punës së mëparshme.(Summer Pages)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top