• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

have a nice day

Status
Temë e mbyllur.

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
pershendetje te gjitheve. quhem ksioana, studioj per juridik, vendosa te regjistrohem ne ket forum, pasi mu duke shume i lezetsem, dhe interesant. uroj te ja kalojme sa me mire bashke
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: have a nice day

Gjithashtu dhe ti ..;)
Besoj u lodhe kur u prezantove ...lol
Ja mir se na erdhe pra ...
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: have a nice day

Mire se na erdhe kalofsh mire mes nesh(mundesisht shkruaj pak me shume,per veten )lol
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: have a nice day

E Pakapshme shkruaj lirshem ketu , edhe tastieres mos i mesho fort se punojne germat te gjitha .

Ne forum postohet kur te ze frymezimi qe fjalet dalin vete te rastesishme, te momentit , ja kaq ishte e gjitha :d

Mire se na erdhe !
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: have a nice day

Hhahahahahhahaha mos ia vini shume re se nuk ia ka haberin forumit une e futa ne kete lemsh :D

Mire se erdhe rrushe kalofsh sa me bukur mes nesh.mwahhhhhhhhhhhhhh kiss
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: have a nice day

Hhahahahahhahaha mos ia vini shume re se nuk ia ka haberin forumit une e futa ne kete lemsh :D

Mire se erdhe rrushe kalofsh sa me bukur mes nesh.mwahhhhhhhhhhhhhh kiss
flm zemra. do ja kalojme shume mire, pse jo?!
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: have a nice day

Mir se na erdhe , u mbush forumi plot me goca ``love``

Ej cuna do ti ndajm ne menyr te barabart eeee

Po filloj une i pari me nda :d
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: have a nice day

E_PAKAPSHME Mire se erdhe dhe kalofsh bukur.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: have a nice day

Mirë se erdhe, të uroj të kalosh sa më mirë në forum. Dhe të ngelt pështypja e mirë që ke krijuar për forumin.
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: have a nice day

Mir se na erdhe , u mbush forumi plot me goca ``love``

Ej cuna do ti ndajm ne menyr te barabart eeee

Po filloj une i pari me nda :d
nuk keni jet pa ne femrat,,hahahha, ne ju zbukurojme jeten, ,,,, skeni jete pa ne........hgahgaahghga
 

Buzeqeshje

E Bekuar
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
9,593
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi forumista

Mirse erdhe e pakapshme shpresoj tja kalosh sa me mire edhe ti ne kete forum
 
Status
Temë e mbyllur.
Top