• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hefneri fejesa e bën “djalë të mirë”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në 8 prill, themeluesi i revistës erotike “Playboy” Hugh Hefner mbush 84 vjec dhe pavarësisht kësaj, ai gezon një formë të mirë shëndetësore.


Tepër i vjetër për të frekuentuar femra? “Nuk do ndalem kurrë dhe do festoj”, shprehet Hefner që prej disa kohësh është fejuar më bionden 23 vjecare Crystal Harrys.

Manjati i medias në SHBA njihet si një njeri që nuk është kursyer asnjëherë në marrëdheniet me femrat, tashmë ka vendosur t’i përkushtohet bukuroshes që ka ne krah.

Kam një marrëdhënie të mirë me të. Nëse merr përsipër një impenjim, duhet ta respektosh”, shton 84 vjecari që shton se gjatë lidhjes martesore 8 vjecare nuk e ka tradhëtuar asnjëherë bashkëshorten.

Festimet për 84 vjetorin e lindjes do të kulmojnë me një festë të madhe në 9 prill në “Palms Hotel” të Las Vegas. Pyetjes se sa femra ka pasur në jetën e tij, Hefner i është përgjigjur me humor, duke thënë se ka reshtur së numëruari shumë kohë më parë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top