• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Heidi Klum dhe Seal këshilltarë çiftesh

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Heidi Klum dhe Seal kanë vendosur të bëjnë një turne nëpër SHBA për t’u dhënë këshilla çifteve për lidhjet e tyre.


Modelja dhe këngëtari, të cilët janë të martuar qe pesë vite dhe kanë katër fëmijë, kanë nënshkruar për një ‘reality show’, ashtu që do të udhëtojnë rreth e qark SHBA-ve duke dhënë këshilla për çifte.

“Heidi dhe Seal kanë njërën nga lidhjet më të qëndrueshme në ‘shoubiz’, prandaj është e drejtë që ata të shfrytëzojnë përvojat e tyre për t’i ndihmuar të tjerët”, ka thënë një burim.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top