• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Heigl largohet nga “Grey?s Anatomy”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Seriali i suksesshem amerikan “Grey’s Anatomy” humbet nje prej protagonisteve, doktoreshen Izzie Stevens.


Katherine Heigl ka braktisur perfundimisht serialin per t’iu perkushtuar kinemase se vertete. Lajmin e ben te ditur kompania “Entertainment Weekly” dhe konfirmohet nga televizioni ABC por jo nga vete aktorja.

Ne sezonin e gjashte, personazhi i interpretuar nga bukuroshja ishte shume pak i pranishem, cka u vu re edhe nga teleshikuesit. Per momentin aktorja nuk ka nje agjent qe ta perfaqesoje. Shpesh here ajo ka pasur konflikte me stafin drejtues te serialit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top