• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Heigl ndjehet më mirë si biondinë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Katherine Heigl thotë se ajo nuk ndjehet mirë që kur i ka ngjyrosur flokët me ngjyrë të zezë. Aktorja e filmit “Killers”, e cila ka vajzën 10-muajshe Naleigh me burrin e saj Josh Kelley, ka ndryshuar ngjyrën nga bionde në zeshkane për një rol filmik dhe thotë se nuk është ndjerë mirë që atëherë.

“Janë lloj flokësh të vështira për t’u rregulluar në mënyrën si mendoj se është seksi. Jam nënë, por nuk jam nënë futbollisti ende. Së pakë kështu ndjehem tash”, ka thënë Heigl. Aktorja së fundi tha se ajo nuk ka adoptuar për arsyen se kjo është ‘trendi’ por sepse ka dashur të adoptojë.
 
Top