• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hekuran Krasniqi në duet me Qëndresen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Hekuran Krasniqi se fundi ka realizuar një duet se bashku me këngëtaren Qëndresa Millakun e që pritet të lansohet së shpejti.


Shumë shpejtë do të lansojmë edhe një këngë tjetër, e kjo vjen si bashkëpunim me një këngëtare të re, e cila është Qëndresa Millaku dhe e cila ne publik do të identifikohet vetëm si Qendresa.

Ky është bashkëpunimi i fundit që kam bërë me Qëndresën, për të cilën mendoj se ka një zë super-fantastik”, ka theksuar Hekuran Krasniqi për të përditshmen “Infopress”.

Videoklipi i këngës tashme ka përfunduar dhe pritet te publikohet brenda kësaj jave nëpër televizionet tona.

Ndërkaq Hekurani ka përfunduar edhe albumin e tij të ri, por ende nuk ka arritur të gjejë titullin e projektit të tij të ri. “Jam duke i pyetur fansat në Facebook se a po ia lemë emrin ‘Kompot’, apo ‘Ashaf’, e shumica më kanë thënë ‘Kompot’”, ka thënë ai.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top