• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hekurudha Tirane - Rinas - Durres

Juno

X-file
Anëtar
Oct 11, 2018
Postime
5,725
Pikët
113
Vendndodhja
Space
Kesaj i thone si ajo shprehja e urte "Nuk kam miell se po te kisha vaj do beja ca petulla"
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
53,446
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
HekurUdha do te behet me 36 te shkallnuerit.

Akoma po paguajme GE per korrupsionin dhe neglizhencen e politikaneve tane qe as nuk duan tja dijne dhe nuk i kekron kush llogari per gabimet dhe keq-perdrimin e parase se taksapaguesit me te mefshte qe ka ky glob.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,353
Pikët
113
Me satelitin e parë që do të hedhim në Mars, do të kemi të dhëna në kohë reale përditë.



Kshu qe hajnat skane cju bojne shinave.
 
Top