• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 6

  Clark

  Kent From Krypton
  • Postime
   7,979
  • Rezultati i reagimit
   5,938
  • Pikët
   113
 • 4

  Nicktjeter

  Per aspera ad astra.
  • Postime
   23,600
  • Rezultati i reagimit
   23,221
  • Pikët
   113
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   61,353
  • Rezultati i reagimit
   14,293
  • Pikët
   113
 • 1

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   53,446
  • Rezultati i reagimit
   24,565
  • Pikët
   113
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   8,683
  • Rezultati i reagimit
   6,636
  • Pikët
   113
 • 1

  Juno

  X-file From Space
  • Postime
   5,725
  • Rezultati i reagimit
   6,666
  • Pikët
   113
 • Top