• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Helen Mirren pozon nudo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Helen Mirren, një prej aktoreve më të famshme të Mbretërisë së Bashkuar fotografohet në vaskën e saj të banjës, nudo.


Nuk është ndonjë paparac që e ka bërë prapësinë, por ka qenë vetë ideja e Mirren për të bërë një set fotografik për “New York Magazine”, realizuar nga Juergen Teller.

Aktorja është ndër më të dashurat për publikun anglez dhe aktualisht po promovon filmin “Love Ranch”.

Edhe më parë Helen ka pozuar nudo, në vitin 1999, në një kalendar seksi, për të mbledhur fonde në mbeshtetje të kërkimeve për sëmundjen e leucemisë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top