• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hello.... <3

Status
Temë e mbyllur.

Meli

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
18
Pikët
0
mramja mir tanve


mir se erdha ``7``


me ka ftuar njona por se di cfar nick ka ketu!!!

dmth nje shkodrane :p

nejse uroj tja kaloni bukur

:):)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Hello.... <3

Meli mir se na erdhe shpresojm ta kalosh mir ne shoqerin ton..
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Hello.... <3

Mire Se Erdhe Meli :) Te Uroj Tja Kalosh Bukur Ne Shoqerin Ton :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Hello.... <3

Mire se erdhe Meli Te urojm te kalosh sa me bukur midis nesh :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top