• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hello! Forum-AL.Com +1

Status
Temë e mbyllur.

MindFreak'zzz

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 21, 2011
Postime
1
Pikët
0
- Pershendetje.

- Jam MindFreak'zzz. jam ish antar i FSH, me nje nick name tjeter.

- Jam 17 vjeqar, vij nga Shkupi, me pelqyen do sene n'forum dhe vendosa qe t'regjistrohem.

- Besoj se do tja kalojm mir me ju.
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Hello! Forum-AL.Com +1

Mire se erdhe , uroj tia kalosh bukur mes nesh
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Hello! Forum-AL.Com +1

mirë se erdhe MindFreak'zzz
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Hello! Forum-AL.Com +1

Mirë se erdhe MindFreak'zzz kalofsh mirë këtu !
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Hello! Forum-AL.Com +1

Te paskan perjashtu Albo dhe ty,per biografi te keqe...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,502
Pikët
113
Përgjigje e: Hello! Forum-AL.Com +1

Te paskan perjashtu Albo dhe ty,per biografi te keqe...
Serohahahahahaha
Forum serioz ai forum plehre(e kam per politike).
kam nje pershtypje qe do ja rrasin Iranit,dhe pastaj do na kthehen neve.
Mendimi jem.
 

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
Përgjigje e: Hello! Forum-AL.Com +1

mire se erdhe....
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Hello! Forum-AL.Com +1

Pershendetje, a mund ta di se kush i mbyll temat ketu ne forum?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top