• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hello...

Status
Temë e mbyllur.

eGo0sTyle

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 29, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
In HeLl
Pershendetje Quhem < eGo0sTyle > Jam 24 Vjec, Jetoj Ne Tirane, Merrem Me Pislliqe -busy- pa pune, pa te dashur, pa lek, pa asigjo dmth shkurt muhabeti -urra--urra-. Shpresoj Tja Kalo Sa Me Mire Mes Jush -go--go-
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Hello...

Kalofsh mire djali pa angazhime!
Persa kohe e merr realitetin me take it easy nuk ka dyshim qe edhe ketu do kalosh shume mire :)!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Hello...

Nice Ego meqe paske shum t'meta real uroj ti gjesh ketu n'Forum mbase ..dhe te kthehen ne jet real :p
Bien venue e kalofsh sa me kendshem...
ne fakt e mora si tem ...sa pak info ne kete forum ke 1tem ku behen Prezantimet!
Flm qe je midis nesh :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Hello...

Mire se erdhe Egoostyle...
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Hello...

Mire Se Erdhe !!!
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Hello...

Mire Se Erdhe eGo0sTyle, Uroj Tja Kalosh Super Ne Shoqerin Tone :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top