• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hello

Status
Temë e mbyllur.

Blue

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
1
Pikët
0
Vendndodhja
Usa
Hello Kalamaja shpresoj tja kaljom bukur :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,116
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Hello

yllo Mir se erdhe dhe kalofsh bukur :)
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Se ke iden se sa mir ke bo qe ke ardh vetem mos harro te vish te na vizitosh sa me shpesh:)
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Titulli: Hello

Mire se erdhe Blue shpresoj qe te kalosh bukur dhe sa me aktive ne forum :)
 

ReBeL

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
United Kingdom
Titulli: Hello

Mire Se Erdhe Midis Nesh! Ne Forum-Al.Com Keni Mundesin Te Kaloni Caste Sa Me Te Bukura! Qendrim Te Kendeshem!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top