• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hello

Status
Temë e mbyllur.

MR ZEID

ALLAHU EKBER
Anëtar
Mar 11, 2011
Postime
295
Pikët
18
Vendndodhja
DALLAS TEXAS
Jame Zeidi nga Dallasi i pershendes te gjithe ata qe e ndiejne vetem musliman, por nje kohesisht pershendes dhe ata qe nuk i kane ngacmuar muslimanet dhe fene e tyre.

per te tjerat ja leme kohes
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Hello

Mirë se erdhe !
 

Besoja

V.I.P
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
715
Pikët
93
Vendndodhja
TIRANE, Shqiperi
Përgjigje e: Hello

Mirëseerdhe Zeid dhe kalofsh bukur!
Nuk je i ri në forume ndaj ja di rradhën...ehehehehehe...
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Hello

Jame Zeidi nga Dallasi i pershendes te gjithe ata qe e ndiejne vetem musliman, por nje kohesisht pershendes dhe ata qe nuk i kane ngacmuar muslimanet dhe fene e tyre.

per te tjerat ja leme kohes

-bravo--bravo-

Es-selamu alejkum ve rahmetull-llahi ve berekatuhu.

Mire se na erdhe e kalofsh bukur ktu !
 

MR ZEID

ALLAHU EKBER
Anëtar
Mar 11, 2011
Postime
295
Pikët
18
Vendndodhja
DALLAS TEXAS
Përgjigje e: Hello

flm robrry,kryeplaku,mandi, besoja,roxy, "alem de", jeta, usa nr1, [email protected]

Kurse ty puffetina te pershendes me pershendetjen e bukur te muslimanve
we alejkum selam we rahmetullahi we barakatuhu
 
Status
Temë e mbyllur.
Top