• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hello

Status
Temë e mbyllur.

Jetmira

Gata
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,605
Pikët
113
Hello,Noah :):).
Mire se na erdhe😇😇.
E uroj te te lexoj me shpesh 😊😃
 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
14,622
Pikët
113
Mire se erdhe Noah. Ke ardh ne kohen me te bukur se si duket po vjen fundi i botes keshtu si ka nis 2020.
Mbaje mend se isha nga te paret qe te mireprita mos harro tma bejsh nje vend ne anijen tende te shpetimit buddy😜
S'ka vend per ty dhe mua 😁 😁-qesh-.
Noah mori vetem djemt e vet me gjith nuset ne anije, dhe lloj lloj buburrecash, insekte e kafsh te tjera te egra dhe nuk e rrojti per te tjeret.

Welcome Noah.
 

Llaqi

Llaqi on dhi eir
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
1,033
Pikët
113
Mire se erdhe , ka noj ven ke varka jote vlla ? 🤣🤣🤣
 
Status
Temë e mbyllur.
Top