• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hello

Status
Temë e mbyllur.

MeLiSa

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 7, 2009
Postime
7
Pikët
0
Vendndodhja
Bronx Ny
Hello every1.... Jam MeLiSa Nga Usa. Shpresoj tja kalojm sa me bukur se bashku:):)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Hello

Hajt me komen e mare Melisa ..lol
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Epo mir se na erdhe moj bije :p
Shresojme gjithashtu tja kalojm mire nen shoqerine e njeri tjetrit , Argetim te mbare !
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,711
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Hello

Welcome Hun ``snog``
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Hello

ktu qeke ti e :D Mire Se Erdhe
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Hello

ouuuuu paska ardh melisa, melisa pa diskutim se bukur do ta kalojme tani qe erdhe ti do ta kalosh shume bukur ne shoqerin time :):)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top