• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

hello

Status
Temë e mbyllur.

Microsoft

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
4
Pikët
0
pershendetje jam nga gjakova jam 35 vjeq kur kam qen i vogel se dij sa vjet i kam pass :p hihihihi
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: hello

Microsoft m.erdhe ne forum e kalofsh bukur!! u rritsh sa malet :)
 

Microsoft

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
4
Pikët
0
Përgjigje e: hello

uee seaa si mi mu rrittt se b oll mu ka rrit aman me murret ne qaf :p ahahahha mwahhh
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: hello

Mire se erdhe Microsoft.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top