• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Helloes...

Status
Temë e mbyllur.

Disturbed

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 20, 2010
Postime
109
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë
-shok-

..pershendetje ....
- para disa oreve , nji antar nga ky forum me ftoi te jem antar i ketij Forumi....dhe kshtu qe vendosa te jem antar i ketij forumi..

- Jam nga Kosova..
- se preferoj te tregoj emrin e vertet...ne te jet sekret...
- ne ket bot jam nga viti 1979....dhe ende jetoj...;))
...ka edhe disa gjera per tju treguar rreth vetes , por keto qe ikam treguar jan te mjaftueshme...per fillim...

- mirë se ju gjeta...te gjithve...-urra-
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Helloes...

Mire se na erdhe Hard :) Shpresoj tja kalosh sa me mire mes nesh ;)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Helloes...

Mire se erdhe Hard dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top