• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hendricks femra më e bukur në Amerikë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Christina Hendricks, e njohur me rolin e Joan Halloway në serinë “Mad Men”, është shpallur si femra më e bukur në Amerikë sipas vendimit të 10 000 femrave nga i gjithë kontinenti, të cilat kanë marrë pjesë në votimin e organizuar nga revista “Esquire”, raporton “San Francisco Chronicle”.


Ajo mori 30 % të votave dhe kështu zuri fronin e “gruas më të bukur” të manekines braziliane Adriana Lima. Aktorja është fotografuar për ballinën e revistës “Esquire” dhe me fotot e mrekullueshme ka mahnitur fansat.

Fansat në gjithë botën, së shpejti mund të shohin Christinan në filmat “Life As We Know It”, “The Family Tree” dhe “Leonie”, të cilët duhet të fillojnë të shfaqen në fund të vitit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Hendricks femra më e bukur në Amerikë

Komplimenta :)
 
Top