• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hera e fundit që u përlotët

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Hera e fundit qe u perlotet..?

Para 4 vjetesh....
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Hera e fundit qe u perlotet..?

Me ndodh shpesh te perlotem,madje shpeshhere e urrej faktin qe jam kaq e ndjeshme ... Por ja qe ka ndodhi te tilla qe lotet mund te thone ate qe fjalet nuk i thone dot!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Hera e fundit qe u perlotet..?

Para 10 ditesh...:(:(:(:(: kur percolla prinderit ne Shqiperi ...jo jam perlot ..po kam qajt shum...
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Hera e fundit qe u perlotet..?

merzitem shpejt !! jam dhe e ndjeshme shum..por para 2 diteve ...
ju uroj qe mos e merzisni veten..se jeta eshte shum e shkurter.
 

MoReNa

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Hera e fundit qe u perlotet..?

para nje 2 vitesh kur humba gjysmen e jetes time
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Hera e fundit qe u perlotet..?

Jo me larg se sot..debatova me dike qe e dua fort...dhe sme besoi ne dicka qe po mundohesha tja shpjegoja ..:mad:
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Hera e fundit qe u perlotet..?

sot ama ishte per te mir nga gezimi :)
 
Top