• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Herzigova shkëlqen në festivalin e Kanës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Eva Herzigova teksa kalonte tapetin e kuq të festivalit të Kanës.


Ish-modelja çeke ka mbërritur të dielën në Croisette ku do të shfaqet për herë të parë filmi i saj i fundit.

Bëhet fjalë për “La princesse de Montpensier”, i regjisorit Bertrand Tavernier.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top