• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hey Bledion :O

Status
Temë e mbyllur.

BledionKicaj

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
3
Pikët
0
Bledion Kicaj , 16 vjeqar , i lindur nPZ.
Profesioni: Web Designer & Developer

KLM.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Hey Bledion :O

Mire se erdhe Bledion kalo mire ketu.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Hey Bledion :O

Mirserdhe Bledion klm me ne
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Hey Bledion :O

Mirese erdhe Bledion e kalofsh mire mes nesh dhe suksese ne prefesion.. :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Hey Bledion :O

Mirë se erdhe, kalofsh sa më mirë.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Hey Bledion :O

Bledion zemer ti je 16 vjec ca ben ne kete ore ne forum ti nuk duht te ishe ne gjume
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Hey Bledion :O

Mir se erdhe bledion
Ps: Hashash , maroana etj, perdor ti ? Jo per gje po me ka ngelur ca pa shitur :p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Hey Bledion :O

Mire se na ke ardhur , rri sa te duash , do kesh shoqeri te mire !
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Hey Bledion :O

mireseerdhe uroj t'ja kalosh bukur
 
Status
Temë e mbyllur.
Top