• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi 2 All

Status
Temë e mbyllur.

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
mire se ju kam gjet dhe mire se me keni pritkam bredh gjithandej chat me chat, forum me forum se gjeta qe se gjeta 1 te `dashur`


shpresoj se do kem fatin ta gjej ktu 1 goc tamam dhe qe di te vleresoj
me shkoj jeta jetim mer , si ka mundesi qe qenka shkruajtur kaq keql per mua


:p:p:pRespekte All Shoqeria Dhe Shpresojl Te Kalojm Kendshem Nen Shoqerin Virtuale Te Njeri Tjetrit.......
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Hi 2 All

Mire se erdhe Only..:)
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Hi 2 All

Hahaha si le nje here budalleqet re :p Welcome hajde se ktu do e gjesh nusen po he pak durim edhe seriozitet do e gjesh ..Mos i humb shpresat ti :D
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Titulli: Hi 2 All

shtt alb mos i thu gje ktyre se kush jam se i kom then se jam na tirana hiihihihihhi sguxon rrobi te genjej ier mer burri dheut booooooooh kot sthon genjeshtra i ka kembet e shkurtera :(
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Hi 2 All

Mir Se Erdhe OnLy Shpresojme Qe Tja Kalosh Sa Me Mir Ne Vizitori.Com
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Titulli: Hi 2 All

Opo Lere Mire Se Erdha Une Se Erdha Dhe Siki Me Po Na Jepni Dhe Ne Te Drejten E Autorit Per Te Hapur Tema Se Dhe Une Lakuriq Kam Lindur Si Ju Skam Lindur Me Kemish :p:p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top