• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

HI All

Status
Temë e mbyllur.

Klajdi_Dr

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 23, 2010
Postime
6
Pikët
0
Vendndodhja
Durres
Mirmbrema Te Gjith .. Po i Bi Shkurt Un Jam Klajdi Nga Durresi .. Tjerat Me Von.!!!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: HI All

Mire se erdhe Klajdo kalofsh bukur midis nesh..
 

Klajdi_Dr

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 23, 2010
Postime
6
Pikët
0
Vendndodhja
Durres
Titulli: HI All

Mir se te gjeta Mando ... Roxy Omi Sexy Albnetit Afroju Icik Se T'pret Grushti Ty Xogu Bye Hp :p:p
 

Klajdi_Dr

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 23, 2010
Postime
6
Pikët
0
Vendndodhja
Durres
Titulli: HI All

Puf Puf Ik Nashi Goc e Keqe :p:p Noten Rox se po m'kap gjumi para pc Bye !
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: HI All

Mire Se Erdhe Klajdi_Dr :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top