• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi all

Status
Temë e mbyllur.

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
helloooooooooo une cuhem Mikela shpresoj qe ta kalojme mire
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Pershendetje dhe nga une

mikela kam kenaqesin te te uroj e para mireseardhejn ne kete forum shumeeeeeeeeeeeeeeeeee te bukur .klm yllo dhe qendrim te kendeshem.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje dhe nga une

Mikela mire se erdhe yllo dhe kalofsh sa me mire midis nesh :)
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,657
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pershendetje dhe nga une

Mireseerdhe Mikela
Kalofsh sa me bukur ne forum
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Pershendetje dhe nga une

mire se erdhe dhe ja kalofsh sa me bukur
 
Status
Temë e mbyllur.
Top